About us

LuxHostel24

WELCOME TO

Luxhostel24 to miejsce gwarantujące Gościom pełen komfort pobytu.
Recepcja obiektu czynna 24/7 .

Hostel dysponuje 120 miejscami noclegowymi w następujących rodzajach pokoi: 1,2,3,4,8 i 10 osobowe. Zdecydowana większość pokoi posiada swoją prywatną łazienkę. Wszystkie pokoje są wyposażone w lodówki, czajniki , składane stoły, taborety i wieszaki. W pokojach są zainstalowane telewizory. Na oknach zainstalowane są rolety i nawiewniki.

Luxhostel24 to również idealne miejsce dla wszelkiego rodzaju wycieczek, delegacji oraz każdej grupy (nawet ponad 100 osób) szukających noclegu w Warszawie. W budynku hostelu również znajdują się ogólnodostępne: 6 kabin prysznicowych, 3 umywalnie i 6 ubikacji. Do dyspozycji gości hotelowych jest  kuchnia , jadalnia , jak też pralka, suszarka , stół do prasowania oraz grill.

Jest możliwość zamówienia śniadań i innych posiłków .
Bezpłatna sieć WI-FI obejmuje cały budynek.
W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
Przed obiektem mamy bezpłatny parking na 16 miejsc parkingowych mogący pomieścić nawet 4 autokary.

Luxhostel24 położony jest w odległości 2,1 km od portu Lotniczego Chopin i 36 km od lotniska w Modlinie, a dworzec PKP Warszawa Centralna – w odległości 5,6 km. Dworzec PKP Warszawa Zachodnia i Dworzec PKS – w odległości 3,8 km.

W odległości 350 do 900 m znajdują się dwie restauracje McDonald’s (ta bliższa otwarta 24/7) i inne restauracje oraz supermarkety: Żabka , Biedronka , Lidl i Drogeria Rossmann, a także  bazar przy ul. Bakalarskiej.

W odległości 300 do 700 m jest kilka przystanków linii tramwajowych i autobusowych, zapewniających łatwy dojazd do centrum miasta. Pałac Kultury i Nauki znajduje się w odległości 7,7 km. Stadion Narodowy – 8,6 km, Stare Miasto – 7,8 km, Galeria Handlowa Złote Tarasy – 5,7 km. Galeria Handlowa Blue City – 3,0 km.

0
Rooms
0
Staffs
0
Menus

OUR HOTEL

WHY CHOOSE

  • Priviliged location in Warsaw
  • High customer satisfaction
  • Unparalleded service
  • Old world charm, modern comfort
  • Free Wifi
  • Delicious breakfast
  • Priviliged location in Warsaw
  • Garden with terrace
  • Free parking
Translate this site »

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/aaail/ftp/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:396) in /home/aaail/ftp/wordpress/wp-content/plugins/motopress-hotel-booking-lite/includes/libraries/wp-session-manager/class-wp-session.php on line 127